انتخاب، برترین شرکت در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد

انتخاب، برترین شرکت در حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد

امیرپاشا پیدایش، مدیرعامل هلدینگ خدمات جامع انتخاب، به عنوان مرجع ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات گروه صنعتی انتخاب، این تندیس زرین را در بیست و

امیرپاشا پیدایش، مدیرعامل هلدینگ خدمات جامع انتخاب، به عنوان مرجع ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات گروه صنعتی انتخاب، این تندیس زرین را در بیست و دومین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، از دست عباس علی‌آبادی، وزیر صنعت، معدن و تجارت و حسین فرهیدزاده، رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان دریافت کرد.

این تندیس بر اساس ارزیابی عملکرد و امتیاز صاحبان مشاغل، کسب و کار، فن آفرینان، تولیدکنندگان و صنعتگران در طول مدت یک سال به مجموعه های تولیدی اعطا می شود. در این دوره رویداد، بیش از 200 شرکت مورد ارزیابی قرار گرفتند.

این ارزیابی ها توسط کمیته ای بر اساس شاخص هایی همچون قیمت، کیفیت، خدمات پس از فروش و رضایت مشتریان صورت می گیرد که کارشناسانی از وزارتخانه های صمت، بهداشت درمان و آموزش پزشکی، اموراقتصادی و دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، جهادکشاورزی، بانک مرکزی، سازمان برنامه و بودجه، سازمان توسعه تجارت، سازمان ملی استاندارد و انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در کمیته ارزیابی شرکت می کنند.

انتخاب الکترونیک با دریافت این تندیس بار دیگر به عنوان مجموعه برتر ارائه دهنده خدمات پس از فروش در کشور معرفی شد.