تفاوت قیمت ویلا استخردار و بدون استخر

تفاوت قیمت ویلا استخردار و بدون استخر

طبیعت سرسبز کردان در کنار ساخت و سازهای ماهرانه‌ای که طی سال‌های گذشته در آنجا انجام شده، از دلایلی هستند که توجه افراد ساکن تهران و شهرهای اطراف را ب

طبیعت سرسبز کردان در کنار ساخت و سازهای ماهرانه‌ای که طی سال‌های گذشته در آنجا انجام شده، از دلایلی هستند که توجه افراد ساکن تهران و شهرهای اطراف را به خود جلب کرده و باعث افزایش افرادی شده است که طرفدار اجاره ویلا کردان هستند. در کردان می‌توانید ویلایی لوکس و گران قیمت یا سوئیتی کوچک و ساده را برای اقامت و دوری از شلوغی شهر انتخاب کنید. اما یکی از مواردی که افراد را ترغیب به اجاره کردن ویلا در کردان می‌کند، ساعات طولانی شنا کردن در استخر است. اما همین مورد کوچک، تاثیر بسیار زیادی روی هزینه‌ی ویلا که باید پرداخت کنید، دارد. پس با ما همراه باشید تا کمی دقیق‌تر به آن بپردازیم.

ویلا کردان استخردار یا بدون استخر؟

در نظر داشته باشید که هیچ کدام از ویلاهایی که در کردان ساخته شده است، یک ویلای معمولی نیستند و همگی آن‌ها به‌گونه‌ای با معماری اروپایی آمیخته شده‌اند تا بتوانند بهترین تجربه‌ی اقامت را برایتان بسازند. بنابراین یافتن ویلایی بدون استخر و جکوزی کمی سخت است اما غیر ممکن نیست. افراد زیادی آخر هفته‌های تابستانی خود را در یکی از ویلاهای کردان می‌گذرانند تا بتوانند با آب‌تنی در هوای تمیز زیر آفتاب درخشان تغییری در روزمرگی خود ایجاد کنند. علاوه‌بر آن عبور رودخانه کردان از میان زمین‌های این منطقه باعث شده تا کسی نتواند از تجربه‌ی تفریحات آبی در ویلاهای کردان بگذرد. اما استخردار بودن ویلا کردان یعنی انتخاب بین اجاره‌ی ویلای معمولی و لوکس!

اگر از طرفداران شنا کردن در هر فصلی نیستید و قصد اجاره ویلا در کردان را دارید، بهتر است ویلای مورد نظرتان را دقیقا مطابق با نیازتان انتخاب کنید تا مجبور به پرداخت هزینه بیشتر نشوید. برای مقایسه ویلای استخردار و بدون استخر در کردان نمی‌توان یک عدد دقیق اعلام کرد زیرا به باقی امکانات ویلا مانند امکانات تفریحی، بهداشتی و نظافتی، پارکینگ و متراژ ویلا نیز بستگی دارد.

همچنین زمان اقامتتان، اینکه چه روزی در هفته، ماه یا سال را برای اجاره ویلا در نظر گرفته‌اید روی قیمت شما اثر می‌گذارد. اما برای آنکه بتوانید راحت‌تر تصمیم بگیرید، می‌توانید مزایای هر کدام را مورد بررسی قرار دهید.

مزایای اجاره‌ی ویلای استخردار

وجود استخر در ویلا در چند مزیت اصلی دارد که با توجه به آن‌ها می‌توانید تصمیم خود را نهایی کنید.

شنا در روزهای گرم تابستان

هر کجای کشور را که نگاه کنید، در ۶ ماه ابتدای سال دمای بالای هوا باعث کلافگی ساکنان خود شده است. در چنین شرایطی هیچ چیز به‌غیر از ساعت‌های طولانی شنا کردن نمی‌تواند خستگی را از تنتان بیرون کند.

البته شنا کردن فقط مربوط به روزهای تابستانی نمی‌شود. برخی از ویلاهای کردان مجهز به امکانات آب گرم و جکوزی هستند که شرایط را برای یک آخرهفته‌ی آرام در فصل زمستان هم فراهم می‌کنند.

حس و حالتان تغییر می‌کند

زمانی که از صبح تا شب استرس‌ها و اتفاقات مختلف را تجربه می‌کنید، نیاز است کمی هوای خودتان را داشته باشید و به خود رسیدگی کنید. این رسیدگی همیشه با استراحت کردن یا خوابیدن‌های طولانی جبران نمی‌شود و گاهی نیاز است فرسودگی روحی خود را برطرف کنید. چند ساعت شنا کردن در استخر روباز ویلا کردان می‌تواند کاری کند که کیفیت زندگی‌تان بالا برود و بتوانید انرژی از دست رفته‌تان را برگردانید.

امنیت و ایمنی

یکی دیگر از دلایل اهمیت اجاره‌ی ویلا کردان استخردار مربوط به داشتن حریم شخصی است. اگر شما هم با شنا در استخرهای عمومی یا کنار ساحل راحت نیستید، در این موقعیت می‌توانید بدون نگرانی بابت آلودگی آب یا بیماری‌های احتمالی،‌ شنا کنید و پس از آن دوش بگیرید. همچنین نگرانی‌ای بابت کودکان خود نخواهید داشت.

زمانی که بحث شنا کردن می‌شود، یکی از دغدغه‌های خانواده‌ها این است که باید حواسشان به کودک خود باشد.

درنهایت

اگر برای اجاره ویلا کردان تصمیم گرفتید یک ویلای استخردار را انتخاب کنید و به فکر صرفه‌جویی در هزینه‌هایتان هم هستید حتما باقی موارد مانند روز هفته، تعطیلات و فصل سال را نیز بررسی کنید زیرا تنها دلیلی که موجب تفاوت قیمت در اجاره ویلا می‌شود مربوط به امکانات آن نیست.

برای انتخاب بهترین ویلا نظرات باقی مسافرانی که پیش از شما در آنجا اقامت کرده‌اند را در سایت‌های مختلف مطالعه کنید تا هیچگونه مشکلی در انتخابتان پیش نیاید.