تهران همچنان در وضعیت زرد قرار دارد | وضعیت تردد استان تهران به دیگر استان‌ها و برعکس چگونه است؟

تهران همچنان در وضعیت زرد قرار دارد | وضعیت تردد استان تهران به دیگر استان‌ها و برعکس چگونه است؟

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران گفت: پروتکل‌ها و محدودیت‌ها در تهران تغییری نکرده است. بنابراین رعایت پرو

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران گفت: پروتکل‌ها و محدودیت‌ها در تهران تغییری نکرده است. بنابراین رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضروری است و هر گونه عادی‌انگاری شرایط را دشوار خواهد کرد.

وی درباره وضعیت حضور کارکنان در ادارات توضیح داد: براساس وضعیت تهران، دوسوم کارکنان باید سر کار حضور یابند و یک‌سوم هم دورکار باشند.

محسنی بندپی با تاکید بر اینکه محدودیت‌ها طبق روال گذشته است و همان محدودیت‌ها وجود خواهد داشت، افزود: شرایط فعلی در نتیجه تلاش مسئولان، کادر درمان و همکاری و همراهی موثر مردم به دست آمده است و نباید با غفلت و بی‌توجهی شاهد موج دیگری در تهران و دیگر استان‌ها باشیم.

استاندار تهران درباره وضعیت تردد استان تهران به دیگر استان‌ها و برعکس گفت: تردد از/ به تهران به استان‌هایی که قرمز یا نارنجی نیستند، منعی ندارد چون استان‌های زرد با زرد می‌توانند با هم تردد داشته باشند، اما اگر استانی نارنجی یا قرمز باشد، حق تردد از/ به تهران را ندارد.