وقتی هکرها دروغ بزرگ را فاش کردند | «عصای موسی»: ما پایان شما را رقم خواهیم زد در ضمن...

وقتی هکرها دروغ بزرگ را فاش کردند | «عصای موسی»: ما پایان شما را رقم خواهیم زد در ضمن...

به گزارش همشهری آنلاین، صبح روز چهارشنبه وقوع دو انفجار در پایانه اصلی اتوبوس‌ها و چهار راه راموت در غرب قدس اشغالی باعث کشته شدن یک صهیونیست و زخمی ش

به گزارش همشهری آنلاین، صبح روز چهارشنبه وقوع دو انفجار در پایانه اصلی اتوبوس‌ها و چهار راه راموت در غرب قدس اشغالی باعث کشته شدن یک صهیونیست و زخمی شدن دستکم ۴۷ نفر دیگر شد که حال ۵ نفر از آن‌ها وخیم گزارش شده است.

پس از این انفجارها مقامات رژیم صهیونیستی اعلام کردند که به دلیل غیر فعال بودن دوربین های مدار بسته در منطقه، امکان پیگرد عاملان این انفجارها وجود ندارد.

شبکه ۱۳ تلویزیون این رژیم نیز اعلام کرد که دوربین های شهرداری نیز در هنگام انفجار غیر فعال بوده است.

روزنامه یدیعوت آحارونوت نیز نوشت: در دو محل انفجار در ورودی شهر قدس و چهار راه راموت دوربین هایی که به خوبی کار کند وجود نداشته است به همین خاطر نیروهای امنیتی برای شناسایی عاملان انفجارها و پیگرد آن ها با دشواری روبرو هستند.

سردرگمی و دروغگویی رژیم صهیونیستی برای چند ساعت ادامه داشت تا اینکه گروه هکری "عصای موسی" تصاویر واضحی با کیفیت بالا از این دو انفجار منتشر کرد.

این گروه خطاب به صهیونیست ها اعلام کرد: شما هزینه هر خونی که ریخته شود را خواهید پرداخت و در سرزمین های اشغالی فلسطین آسیایش و آرامش نخواهید داشت.

گروه عصای موسی افزود: ما پایان شما را رقم خواهیم زد. درضمن حافظه دوربین ها را نیز برای شما فرمت کردیم.

با انتشار این بیانیه، رژیم صهیونیستی علاوه بر یک شکست اطلاعاتی و امنیتی در زمینه پیشگیری و سپس شناسایی عاملان انفجارها، یک شکست بزرگ دیگر نیز متحمل شد و باعث یک آبرو ریزی برای مقامات این رژیم و بی اعتمادی بیشتر صهیونیست ها به آن ها شد.