تمجید مجدد تیلور از حسن یزدانی | رقابت من با یزدانی...

تمجید مجدد تیلور از حسن یزدانی | رقابت من با یزدانی...

به گزارش همشهری آنلاین، حسن یزدانی قهرمان بزرگ ایران و دارنده ۹ مدال المپیک و جهانی و دیوید تیلور قهرمان بزرگ کشتی آمریکا در بلگراد ۲۰۲۳ برای ششمین با
به گزارش همشهری آنلاین، حسن یزدانی قهرمان بزرگ ایران و دارنده ۹ مدال المپیک و جهانی و دیوید تیلور قهرمان بزرگ کشتی آمریکا در بلگراد ۲۰۲۳ برای ششمین بار مقابل هم قرار گرفتند که این بار هم این تیلور بود که از سد حسن یزدانی گذشت.

البته پیروزی مقابل قهرمان ایرانی، همیشه برای تیلور فوق‌العاده ارزشمند بوده و او با احترام از حریف ایرانی‌اش و مبارزه با وی یاد کرده است.

او بعد از مبارزه ششم با یزدانی، در حالی که بار دیگر رقابت طلای ۸۶ کیلوگرم را از نماینده ایران برد، به نماینده کمیته رسانه‌ای بین‌المللی المپیک گفت: کشتی خیلی منحصربه‌فرد است، این یک زبان مشترک بین ماست.

وی که در بین کشتی‌گیران ایرانی هم طرفداران خاص خود را دارد، ادامه داد: تماشاگران کشتی و ورزشکاران این رشته می‌دانند که کشتی چقدر رشته هزینه‌بری است، هزینه آن سختی‌ها و دشواری‌هایی است که ورزشکار متقبل می‎‌شود، رشته بسیار سختی که برای رسیدن به موفقیت در آن، باید بسیار تلاش کنی. این چیزی است که همه ما (کشتی‌گیران) تجربه‌اش کرده‌ایم.

دیوید تیلور تأکید کرد: رقابت من با حسن یزدانی، مردم را کنار هم قرار داده است و مردم قدر سبک و سیاق کشتی من را می‌دانند. این برای مردم جذاب است.