قاسمپور: با دعای خیر مردم قطر را شکست دادیم/ تاکتیکی برای گلزنی نداشتیم

قاسمپور: با دعای خیر مردم قطر را شکست دادیم/ تاکتیکی برای گلزنی نداشتیم

ابراهیم قاسمپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی ایران مقابل قطر گفت: بازی جالبی نبود، هرچند از نتیجه راضی هستیم، اما این پی
ابراهیم قاسمپور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد پیروزی ایران مقابل قطر گفت: بازی جالبی نبود، هرچند از نتیجه راضی هستیم، اما این پیروزی از دعای خیر مردم حاصل شد، وگرنه تیم ملی بازی راضی کننده ای را به نمایش نگذاشت. انتظار داشتیم در ورزشگاه آزادی و مقابل 90 هزار تماشاگر خودی حملات بیش تری روی دروازه حریف داشته باشیم و موقعیت های گل بیش تری خلق کنیم.

وی ادامه داد: تیم ملی تاکتیک و برنامه خاصی برای گلزنی نداشت، این درحالی است که کی روش در 6-5 سال اخیر سرمربی تیم ملی ایران بوده و بیش تر از هر مربی به او فرصت داده ایم، بنابراین انتظار داریم تاکتیک های متفاوتی را برای گلزنی از تیم ملی شاهد باشیم. متأسفانه تیم ملی در بازی با قطر، چشم به خلاقیت فردی، پرتاب اوت های بلند و ضربات ایستگاهی دوخته بود و درنهایت هم با لطف خداوند، دروازه بان قطری اشتباه کرد و توانستیم به گل برسیم.

قاسمپور در مورد اینکه می توانیم با این شرایط به جام جهانی روسیه صعود کنیم، گفت: 4 سال هم با همین شرایط به جام جهانی رسیدیم، در کره جنوبی در حالی که باید با اختلاف 2 گل بازنده می شدیم، پیروز شدیم. در ازبکستان یک گل صحیح حریف را داور ندید و درنهایت با همین شرایط و دعای خیر مردم به جام جهانی صعود کردیم. امیدوارم در جام جهانی بعدی هم با همین شرایط حضور داشته باسیم.

وی افزود: بازیکنان بسیار خوبی در تیم ملی داریم، بازیکنانی که هم از نظر تکنیکی و هم از نظر هوشی شرایط مناسبی دارند، انتظار داریم وقتی در اروپا لژیونر داریم، تیم ملی هم بهتر بازی کند.

بازیکن اسبق تیم ملی ایران در مورد اینکه کی روش نقشی در پیروزی مقابل قطر داشت یا نه، گفت: فکر نمی کنم او نقش زیادی در این پیروزی داشته باشد، این دیدگاه فقط مختص من نیست و کسانی که از فوتبال سر درمی آورند، همین نظر را دارند.

قاسمپور در مورد بازی روز سه شنبه با چین گفت: فوتبال ما با کی روش چند سال است که دفاعی کار می کند، ما مقابل تیم های قوی و ضعیف رو به دفاع می آوریم، با این حال به نظر من می توانیم در چین هم پیروز شویم، زیرا همیشه مقابل تیم های آسیای شرقی، بهتر بازی کرده ایم. ما کره جنوبی را هم در بازی دوستانه بردیم، چین قوی تر از کره نیست، اگر اتفاق خاصی مثل اشتباه کشنده دروازه بان قطری مرتکب نشویم، می توانیم در خانه چینی ها هم به پیروزی برسیم.

انتهای پیام/ک

http://fna.ir/6B1OWO