رونمایی از سامانه آنلاین ثبت تخلفات رانندگی

رونمایی از سامانه آنلاین ثبت تخلفات رانندگی

زندگی > سلامت - همشهری آنلاین:رییس پلیس کشور از سامانه موبایلی آنلاین ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی که در اختیار ماموران راهور قرار خ
زندگی > سلامت - همشهری آنلاین:
رییس پلیس کشور از سامانه موبایلی آنلاین ثبت تخلفات راهنمایی و رانندگی که در اختیار ماموران راهور قرار خواهد گرفت، رونمایی کرد.

به گزارش ایسنا، در سیزدهمین همایش روسا و مدیران پلیس ناجا سردار حسین اشتری از سامانه موبایل و آنلاینی رونمایی کرد که امکان ثبت تخلفات برای ماموران پلیس راهنمایی را فراهم می کند.

این سامانه امکان ثبت جرائم رانندگی به شکل مکانیزه را در اختیار ماموران قرار می دهد؛ همچنین پیش بینی لازم برای امنیت آن اتخاذ شده و کاربر با شناسه کاربری و رمز مختص به خود امکان ورود به این سامانه را پیدا می کند.

امکان ثبت پلاک خودروهای متخلف و همچنین استعلام آنلاین جریمه و نمره منفی پلاک از دیگر ویژگی های این سامانه است.

وارد کردن کد، جریمه، استعلام گواهینامه، تکمیل فرم جریمه، صدور برگه اخطاریه، استعلام خودروهای دارای دستور و ... از ویژگی هایی است که برای این سامانه اعلام شده است.

در ادامه این همایش از سردار عباس علی محمدیان فرمانده انتظامی البرز، سردار مجتبایی فرمانده انتظامی قم، سردار ملکی فرمانده انتظامی همدان، سردار مهماندار رییس پلیس راهور تهران، سرهنگ جهانی معاون اجتماعی پلیس ناجا و... به دلیل اقداماتشان قدردانی شد.