توصیه ویژه شفر به الحاجی گرو

توصیه ویژه شفر به الحاجی گرو

الحاجی گرو روز‌های سختی را در استقلال سپری می‌کند. او تا به حال این‌قدر تحت فشار نبوده است.

به گزارش خبرورزشی، در خارج از ایران فضای مجازی بسیار متفاوت‌تر از ایران است. در کشور ما بعضی از هواداران وقتی از بازیکنی شاکی باشند، سریع به اینستاگرام می‌روند و هر فحشی دوست دارند به آن بازیکن و خانواده‌اش می‌دهند.

قبلاً مشکل اکثر هواداران این بود که زبان بلد نبودند و خارجی‌ها فحش‌هایشان را نمی‌فهمیدند ولی آشنایی با مترجم گوگل باعث شده تا حالا به سادگی فحش‌های خارجی هم برای‌شان ارسال کنند! الحاجی گرو یکی از بازیکنانی است که اخیراً به شدت مورد نوازش هواداران استقلال قرار گرفته است.

او از این مسئله گلایه کرده و به وینفرد شفر گفته به خانواده‌اش در فضای مجازی توهین زیادی می‌کنند. گرو گلایه کرده که مگر فقط او بازیکن استقلال است و چرا باید رفتار‌ها به این شکل باشد. شفر هم به مهاجم نیجریه‌ای خود گفته است: «به توهین‌های فضای مجازی توجه نکن. ممکن است حتی طرفداران ما نباشند. فقط می‌خواهم تمرکز داشته باشی، چون می‌خواهند با این رفتار‌ها تمرکزت را به هم بزنند.» شفر در روز‌های ابتدایی حضور در ایران از رفتار هواداران در فضای مجازی راضی بود. وقتی استقلال نیم‌فصل دوم فصل قبل عالی بود، رابطه او با هواداران در اینستاگرام گرم‌تر و گرم‌تر شد. امسال، اما مثل بازیکنان او هم مورد هجمه قرار گرفت و به همین دلیل در یکی از تمرینات اخیر استقلال گفت: بعضی‌ها می‌خواهند تمرکزشان را به هم بزنند و هیچ‌کدام نباید به این توهین‌ها توجه کنند.

انتهای پیام