تفاوت معترضان پرسپولیس و استقلال

تفاوت معترضان پرسپولیس و استقلال

تفاوت تفکرات مربی آلمانی با مربی کروات همین‌جاست؛ شفر بازیکن معترض را به زمین مسابقه فرستاد، اما برانکو مسلمان را راهی اصفهان کرد!

به گزارش خبرورزشی، وقتی سرمربی پرسپولیس روی نام معترضان تیمش از جمله محسن مسلمان خط کشید، به شدت مورد هجمه منتقدانی قرار گرفت که معتقد بودند پرسپولیس در غیاب او لطمه خواهد خورد، اما برانکو ثابت کرد اصولش از هر چیزی برای او مهم‌تر است. در سمت دیگر استقلالی‌ها با یک پدیده این‌چنینی روبه‌رو شدند و «حسین حسینی» دروازه‌بان جوان تیم‌شان بعد از اینکه در ترکیب اصلی قرار نگرفت اقدام به مصاحبه کرد و آبی‌های پایتخت را دو، سه روزی در حاشیه برد.
حسینی به کمیته انضباطی باشگاه استقلال فراخوانده شد، اما خبری درباره جرایم او منتشر نشد، فقط اینکه یک پست اینستاگرامی گذاشت و از اینکه عضوی از خانواده بزرگ استقلال است، ابراز خوشحالی کرد!

تصمیم بعد از این پست هم این بود که مهدی رحمتی با وجود عملکرد خوب، روی نیمکت رفت و حسینی به ترکیب اصلی رسید. بدون اینکه کسی پیگیری کند کجا عذرخواهی انجام شد، کجا جریمه شد و چه تصمیمی گرفته شد؟

تفاوت تفکرات مربی آلمانی با مربی کروات همین‌جاست؛ شفر با یک سر و صدا و مصاحبه رکن اصلی تیمش را بیرون گذاشت و بازیکن معترض را به زمین مسابقه فرستاد، اما برانکو با اعتراض مسلمان، او را راهی اصفهان کرد!

انتهای پیام