جامعه مدرسین مصداقاً وارد انتخابات می شود

جامعه مدرسین مصداقاً وارد انتخابات می شود

به گزارش همشهری آنلاین، رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بخشی از گفتگوی خود با خبرگزاری حوزه اظهار داشت: مجمع عمومی جامعه مدرسین همان طور

به گزارش همشهری آنلاین، رئیس مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بخشی از گفتگوی خود با خبرگزاری حوزه اظهار داشت: مجمع عمومی جامعه مدرسین همان طور که در انتخابات قبلی ریاست جمهوری ورود تمام عیار کرد، در این دوره نیز در وقت مناسب به شکل مصداقی ورود می کند و نظر خود را اعلام می دارد. ما با جلساتی که می گیریم و رایزنی هایی که خواهیم داشت و البته رأی مصوب هیئت رئیسه مجمع عمومی جامعه مدرسین، نظرمان را در وقت خود اعلام می کنیم.

حجت الاسلام و المسلمین احمد فرخ فال همچنین با اشاره به این که احزاب و گروه های مختلف با اهداف و انگیزه ها و شیوه های مختلف در انتخابات شرکت می کنند، گفت: دغدغه مندان ارزشی نظام و انقلاب در آستانه انتخابات حساس ریاست جمهوری، با هم تعامل و همفکری کنند و در عین التزام به اهداف خود، بر نکات اشتراکی تأکید نمایند، چرا که با توجه به اشتراک اهداف برای نیروها و گروه های دغدغه مند نظام، با رایزنی و گفت‌وگو می توان به تفاهم رسید و نقطه عطف اثرگذار در انتخابات را شکل داد؛ نقطه عطفی که همه دغدغه های این سال ها و مباحث را مورد توجه قرار داده و باعث بهترین نتیجه برای انقلاب و نظام شود.

وی افزود: از سویی باید زمینه افزایش اقتدار و آبروی نظام در عرصه جهان اسلام و بین الملل را فراهم کرد و تلاش نمود فردی سکاندار قوه مجریه شود که دل مستضعفین جهان اسلام را شاد کند و باعث خشنودی روح امام و شهدا شود. در واقع جریان ها و گروه ها باید به دنبال کسی باشند که وقتی حرف می زند حرف نظام و ولی فقیه و شهدا و امام عزیز باشد، نه حرف دل دشمنان ما که نمی خواهند این عزت و عظمت ملت ما را ببینند.

وی در خاتمه گفت: به لطف الهی ما مردم نجیب و بسیار خوبی داریم که وقتی صداقت و پاکی و تقدس اهداف را ببینند، پای کار آمده و از هجمه های دشمن و ایادی آن ها، دلسرد نمی شوند.