حمایت استادان دانشگاه از استقلالی محبوب | فراموش نمی‌شوی!

حمایت استادان دانشگاه از استقلالی محبوب | فراموش نمی‌شوی!

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، جمعی از استادان دانشگاه شهید چمران اهواز با نوشتن یک بیانیه از بازیکن سابق استقلال که در این تیم مصدوم شد، حما

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، جمعی از استادان دانشگاه شهید چمران اهواز با نوشتن یک بیانیه از بازیکن سابق استقلال که در این تیم مصدوم شد، حمایت کردند. در این بیانیه به تجلیل از عملکرد خوب پادوانی در زمان حضور در تیم‌های ایرانی پرداخته شده است.

متن فارسی این بیانیه به شرح زیر است:

لئوی عزیز

ما جمعی از اعضای هیات علمی بخش‌های گوناگون دانشگاه شهید چمران اهواز که هریک به نوعی دل در گرو ورزش داریم، با این همه دوری جغرافیایی از جنابعالی، دوست داریم به تو یادآور شویم که ما هرگز روحیه و منش ورزشکارانه والای تو را فراموش نخواهیم کرد؛ روحیه و منشی که در ورزشگاه‌های ایران زبانزد بود.

خاطره‌ فوتبال تو در ایران، چه در فولاد خوزستان، سپاهان اصفهان، نفت تهران و استقلال تهران همگی گواه آن است که تو فوتبالیستی پرتوان، حرفه‌ای و اخلاق‌گرا بودی و به همین دلیل در سرتاسر ایران مورد علاقه و احترام صدها هوادار ایرانی فوتبال. بازی‌های تو در هر مسابقه‌ای نشان می‌داد که لئو مردی است فراتر از یک ستاره زمین. ما به تو افتخار می‌کنیم. تو همیشه در قلب ما ایرانی‌ها خواهی بود. پس، بیا با ما هم‌نوا شو تا همه با هم شادمانه بخوانیم: «لئو، برزیلته!»