رای کمیته استیناف برای پرونده جنجالی مشخص شد | جریمه سنگین آکادمی کیا

رای کمیته استیناف برای پرونده جنجالی مشخص شد | جریمه سنگین آکادمی کیا

به گزارش همشهری‌آنلاین، کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران پس از بررسی پرونده یکی از بازیکنان تیم آکادمی کیا در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ رای خود را در این

به گزارش همشهری‌آنلاین، کمیته انضباطی هیات فوتبال تهران پس از بررسی پرونده یکی از بازیکنان تیم آکادمی کیا در تاریخ ۳۰ فروردین ۱۴۰۰ رای خود را در این پرونده صادر کرد.

طبق رای صادر شده محمدرضا طاهر اسماعیل به دلیل استفاده از مشخصات جعلی مربوط به برادر خود یعنی محمد صدرا طاهر اسماعیل، ضمن محکومیت مالی ۵ میلیون تومانی، دو سال از حضور در کلیه مسابقات فوتبال، فوتبال ساحلی و فوتسال محروم شد. همچنین نتیجه یک مسابقه تیم جوانان و سه دیدار تیم نوجوانان آکادمی کیا هم سه بر صفر به سود تیم‌های شاکی اعلام و این آکادمی هم ۱۰ میلیون تومان جریمه شد.

آکادمی کیا هم پس از صدور این رای اعتراض خود را در کمیته استیناف هیات فوتبال تهران مطرح کرد که جلسه این کمیته برای رسیدگی به تجدیدنظرخواهی این آکادمی روز گذشته برگزار شد.

هادی مهدوی‌کیا، درباره این موضوع در گفت و گو با خبرگزاری فارس، اظهار کرد: روز گذشته جلسه استیناف مربوط به این پرونده برگزار شد و شرایط نسبت به قبل خیلی فرق کرده است زیرا رأی ابتدایی بر اساس مستندات نبود و فقط طبق مشاهدات بود. در هیچ دادگاهی طبق مشاهدات رأی نمی‌دهند. روز گذشته با حضور تیم‌های شاکی در کمیته استیناف جلسه داشتیم و مستندات خود را ارائه دادیم. در روزهای آینده هم رأی نهایی صادر می‌شود.