با NeoChef ال‌جی فست فود سالم بپزید

با NeoChef ال‌جی فست فود سالم بپزید

فست‌فود و غذای بیرون تبدیل به یکی از عادت‌های غذایی ما ایرانی‌ها شده است. غذایی که به آهستگی در حال محو کردن فرهنگ دورهم غذا خوردن است. اتفاقی که هم‌ا

سیتنا - علاوه بر موضوع کم‌رنگ شدن روابط، همه می‌دانیم فست‌فود اصلا غذای سالمی برای بدن ما نیست. مواردی شامل گوشت ناخالص، روغن‌های سرخ‌کردنی و سس زیاد اگر باعث مریضی نشود حتما به حدی چاقتان خواهد کرد که مشکلاتش تا آخر عمر همراهتان باشد.

برعکس فست‌فود، غذای خانگی بدن ما را به خطر نمی‌اندازد. بخصوص بدن کودکان را. کودکان با خوردن فست‌فود سریع عوارض آن مثل چاقی را نشان می‌دهند و همچنین عادت غذایی خاصی پیدا می‌کنند که ترک کردن آن در سن بالاتر خیلی سخت می‌شود. طبق تحقیقات روی جامعه آمریکایی کودکانی که از بچگی با غذای خانگی رشد پیدا کرده‌اند 42 درصد کمتر سمت مشروبات الکلی می‌روند، احتمال سیگاری شدنشان 50 درصد کاهش یافته و به میزان 66 درصد مواد مصرف نخواهند کرد. این موارد به خاطر روابط محکم خانوادگی و آموختن روش زندگی سالم است. امری که باید از سنین پایین به کودکان بیاموزیم.

ولی ساختن غذای خانگی وقت‌گیر است و در این جامعه پرمشغله پیدا کردن وقت آزاد غنیمت است. به علاوه هر کاری کنیم بچه‌ها عاشق فست فود هستند و نمی‌توان آن‌ها را کاملا از خوردنش منع کرد. این عوامل باعث شده تا خانواده‌ها سر یک دوراهی سخت قرار بگیرند. دو راهی خاصی که ال‌جی جوابی مناسب برایش پیدا کرده است.

سری جدید ماکروویوهای ال‌جی به اسم NeoChef به فناوری نوآورانه هیتر نوری ذغالی (Charcoal Lighting Heater™) تجهیز شده که قابلیت‌های آشپزی در خانه را بهبود داده است. با عملکرد همزمان ماکروویو و فر، استفاده ماکروویو ساده‌تر شده و نسبت به ماکروویوهای قدیمی انعطاف‌پذیری بیشتری را در آشپزی می‌دهد. این قابلیت‌های به‌روز باعث می‌شود غذاها سه برابر سریع‌تر و در عین حال خوشمزه‌تر طبخ شوند و کیفیت غذا مانند غذای طبخ‌شده در اجاق‌های سنتی باشد.

ماکروویو جدید ال‌جی با قابلیت هیتر نوری ذغالی ، هم راحتی را به ارمغان می‌آورد و هم باعث می‌شود غذاها خوش طعم‌تر شوند. این فناوری منحصر‌به‌فرد از میله‌های ذغالی که جریان سریعی از گرمای شدید را به عمق غذا می‌فرستند، بهره می‌برد که نه تنها غذاها را سریع‌تر آماده می‌کند بلکه به دلیل انتشار سریع گرما، سطح خارجی غذا را در حالی برشته می‌کند که داخل آن آبدار باقی می‌ماند. همچنین به کمک این تکنولوژی با کاهش زمان پخت، مصرف انرژی به صورت بهینه‌ای خواهد بود. این فناوری با کاهش چربی‌های غیرضروری باعث می‌شود تا غذا سالم‌تر از همیشه باشد.

به علاوه شرکت ال‌جی قابلیت پخت فست‌فود خانگی را نیز به منوی طبخ خودکار NeoChef افزوده است. این مدل تنها محصول بازار ایران است که قادر است غذاهای سنتی ایرانی نظیر قورمه‌سبزی، قیمه و کشک بادمجان را با منوی خودکار طبخ کند. پخت غذاهای خوشمزه و لذیذ اکنون دیگر ساده و آسان است.
سرخ کردن که مرحله اصلی پخت بسیاری از غذاهای سنتی ایرانیان را تشکیل می‌دهد، در هنگام آشپزی روغن زیادی مصرف می‌شود. از آنجایی که بسیاری از ایرانیان به اثرات مصرف زیاد روغن بر سلامتی اهمیت زیادی می‌دهند، ال‌جی قابلیت سرخ کردن سالم را به این دستگاه افزوده است تا امکان طبخ غذاهای خوشمزه با مصرف کم روغن فراهم شود. سبزی‌ها و میوه‌های خشک‌شده نیز از مواد اصلی آشپزی ایرانی است و بسیاری از غذاهای محبوب این مرز و بوم شامل می شود. با قابلیت خشک‌کردن سبزی که به منوی خودکار NeoChef اضافه شده است می‌توان شوید را در بهداشتی‌ترین حالت و با بالاترین کیفیت خشک نمود. همچنین از این دستگاه می‌توان برای خشک‌کردن میوه‌ها نیز استفاده کرد.

مجموعه لوازم  پیشرفته پخت‌وپز ال‌جی باعث می‌شود غذایی با کیفیت پخت بی‌نظیر و طعمی به یادماندنی آماده کنید. غذایی که همه افراد خانواده و دوستان را گرد هم می‌آورد و به علاوه همیشه مواظب سلامتی شماست.

انتهای پیام